Program TaernCon 2021 online

Kilka ważnych informacji, dotyczących przebiegu TaernConu!

GDZIE:
Stream będzie się odbywał na naszym kanale youtube: https://www.youtube.com/c/WhitemoonGames

OPEN BETA:
Start Open Bety i demonstracja Broken Ranks, to główne punkty TaernConu, zatem nie musicie wybierać między uczestniczeniem w wydarzeniu, a graniem w BR – możecie wziąć udział w obu i nic Was nie ominie 😉

NARZĘDZIA:
Z dodatkowych narzędzi, będziemy korzystać z Ahaslides (głosowania, quiz wiedzy). Nie trzeba nic instalować. Wystarczy, że skorzystacie z linku, który podamy podczas transmisji.

Jeśli ktoś ma taką możliwość, to na pewno wygodniej będzie uruchomić sobie nasz stream na komputerze / laptopie, a w interaktywnych atrakcjach uczestniczyć na dodatkowym urządzeniu (np. na telefonie). Nie jest to jednak wymóg, a kwestia wygody.

Po oficjalnej części zlotu przeniesiemy się na naszego discorda, do którego możecie dołączyć choćby teraz: https://discord.gg/brokenranks

INNE:
Podczas TaernConu, poza przednimi nagrodami za główne atrakcje, będziemy tradycyjnie losować koszulki zlotowe. Wszystko zostanie wyjaśnione, więc oglądajcie transmisję i bądźcie z nami na czacie Youtube.

WAŻNE:
Jeśli poprosimy o wpisanie nicku (Ahaslides), to istotne, abyście używali Waszych nicków z gry (głównej postaci). Miejcie też możliwość zalogowania się do Taernu – jest to niezbędne, żebyście mogli otrzymać jakąkolwiek nagrodę 😉

PROGRAM:

 1. Startujemy o 19:00 – zaczynamy tradycyjnie od naszego konkursu Cosplay
 2. Ok. 19:50 – start quizu wiedzy
 3. Ok. 20:40 – doroczne AMA z twórcami
 4. Punkt 21:00: start OPEN BETY oraz już mniej oficjalnej części naszego zlotu, na discordzie.

Podane godziny są orientacyjne i w trakcie wydarzenia mogą nieznacznie ulec zmianie. Oczywiście godzina Open Bety pozostaje bez zmian 😉

24 thoughts on “Program TaernCon 2021 online

 1. Wreszcie open beta. Nie sądziłem, że tego doczekamy. Wszelki obietnice, zapowiedzi i inne gadki w tej chwili przestają obowiązywać. Sami zobaczymy jak wygląda gra, co zostało zrobione i jaki poziom trzyma.
  Te kilka dni zadecyduje, czy gracze napalą się na Broken Ranks jeszcze bardziej, czy też wszelki zapał do gry zostanie przygaszony.
  Launcher już przygotowany, budzik nastawiony.
  Dobrze byłoby, po skończonej becie, podać ilość osób jaka zagrała pierwszego dnia testów, a ilu z nich wytrwało do końca. To może być wyznacznik tego, jak udało wam się unowocześnienie Taernu.

 2. Premiera premierą ale co ze zamianami barby i druida? Weźmiecie się w końcu za tego VD i zrównownacie go do reszty klas? To co ostatnio robi na turniejach z spaniem i lalką to jakaś patologia. O MS na bossach to już nawet szkoda gadać.

   • To barba jeszcze istnieje? Co tam zmiany u dr, zabiorą smugę i będzie się wywracać na instach częściej niż pijany na lodowisku z bezużyteczną wtopką i najsłabszym z wszystkich klas dmg. Lalkę naprawiali 2 miechy to ssanie zanim zrobią to jeszcze pół roku. To nic, że te -50% w pvp nie działa, dajesz 5 pa w fiz, vdek dalej ma po 70% ważne, że ukazowi zabrali dbf na fiz a dali na uro i płacz bo skill którego głównym zadaniem jest zabić natychmiast ma już na inną sferę dbf. Ta patologia nigdy się nie skończy.

 3. To VD teraz najmocniejszy jest?
  Chcę wrócić do gry i kto doradzi kogo na pewno nie brać bo jest najsłabszy?

 4. Największy plus BR, to wprowadzenie oznaczeń agresywnych mobków. Teraz przejdźmy do minusów. Ciężko mi uwierzyć, że pracowaliście tyle lat nad 3D. Znając życie to 1 rok poszedł na robienie prologu, a resztę czasu pochłonęło robienie nic nieznaczących mechanik typu uciekające świnie, czy ognisko podpalające gracza. Kolejna sprawa to wygląd niektórych mobków np. Grizzly. Wyglądają teraz jak jakieś wypłowiałe dziki i w niczym nie przypominają niedźwiedzi. Tyle lat czekania i praktycznie 0 nowego kontentu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *