Ostateczne info o łączeniu kont i nowe materiały – Obecnie pracujemy nad… Cz. 141

lodowe tłoNajgorętszy temat w Taernie, poza Broken Ranks, to niewątpliwie łączenie kont. Dzisiaj publikujemy ostateczną informację na jego temat. Poza tym, pokazujemy kilka nowych modeli, kolejne tło walki, oraz małą “dziuplę”. Udostępniamy też statystyki dotyczące ilości rarów z Ivravula i Draugula. Zapraszamy do lektury!

Świeża dostawa nowych grafik!

Sprzęty cały czas są tworzone. Ostatnio dostaliśmy od jednego z grafików 3 pary spodni, które różnią się od innych tym, że mają u góry różne wisząco-zakrywające elementy. Oznacza to w dużym skrócie tyle, że najpierw trzeba było stworzyć model gatek, a później nałożyć na niego planowane ozdoby, torby i inne ornamenty. Trochę dużo roboty w porównaniu ze standardowymi gaciami, ale efekt jest przyjemny dla oka i zostaną one w takim kształcie wprowadzone do gry.

spodnie z dodatkami

Żeby spokojnie poruszać się pod Zamarzniętym Jeziorem, trzeba być nie lada koksem. Nawet nie do końca mamy tu na myśli hordy mocnych potworów, czy wysoko ustawiona bramka levelowa. Mamy na myśli coś iście prozaicznego – lodu tam od cholery i można łatwo wpaść na sople. No i warunki tam są ekstremalne. Dobrze oddaje to nowe tło walki z tego miejsca. Będzie można poczuć się tak, jakby naprawdę stawiało się czoła okrutnej bestii w lodowej pieczarze gdzieś na końcu świata. Nie zamierzamy jednak tworzyć nowych mechanizmów, które wprowadzałyby szansę na poślizgnięcie się i zmarnowanie ruchu :p

lodowe tło

Wiedzieliśmy, że w Taernie istnieje mnóstwo par butów do ubrania, ale nie przypuszczaliśmy, że aż tyle. Czasem mamy wrażenie, że graficy robią i robią i robią kolejne modele obuwia tylko po to, by nie robić innych rzeczy. Nie no, żarty żartami, ale w tym odcinku mamy kolejny model do pokazania. Poznajecie co to za jedne? Pokazujemy też, jak będą wyglądać po założeniu.

ładne buty

Dorzucamy piwnicę jednego z domostw w Wymarłej Osadzie. Mała norka, niezbyt popularna, ale jakość musi być!

stara piwnica 2

Łączenie kont – ostateczna informacja

Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy na ostatniej prostej, jeśli chodzi o łączenie kont. Wczoraj zrobiliśmy update s0 i dokonaliśmy próbnych łączeń kont trzech osób na wszelkie możliwe sposoby (by zobaczyć, czy wszystko działa jak należy). Dzisiaj w nocy Drygu wgra aktualizację na serwery ogólnodostępne, abyśmy mogli już jechać z tematem. Samo łączenie przebiegnie w kilku podejściach. Podczas pierwszego, połączymy około 5% kont, które spełniają wszystkie warunki i nie ma co do nich zastrzeżeń. Około 2 dni później, zostanie połączone kolejne 30% kont, tych bez wątpliwości, a po kolejnych 2 dniach reszta, która wypełniła wymagania. Tego typu model pozwoli nam łatwo sprawdzić, czy nie będą tworzyć się jakieś błędy, których mogliśmy nie dostrzec podczas testów naszych środków technicznych. W pierwszej kolejności, połączymy konta zgłoszone najwcześniej. Jeśli Twoje konta nie spełniły warunku, możesz złożyć odwołanie i wyjaśnienia poprzez www.support.taern.pl.

Ivravul i Draugul, a raczej drop z nich

W dzisiejszym blogu pokazujemy statystyki dotyczące liczby rarów zdropionych z Ivravula i Draugula na wszystkich serwerach. Nie minęło wiele czasu, a ilość zabitych bossów można liczyć już w dziesiątkach tysięcy. Wygląda na to, że insta solo w tych przedziałach poziomowych była czymś, czego wszyscy gracze potrzebowali. Mimo korekty wartości dropa, udało się Wam zgromadzić sporą ilość sprzętu i nie jest go trudno kupić z drugiej ręki na czacie handlowym. Cieszymy się, że tak to wygląda na ten moment 🙂

DunebIlość
Zemsta Ivravula52
Nadzieja Pokoleń67
Powrót Ivruvala59
Władca Losu24
Gniew Zapomnianych26
Egzekutor32
Przysięga Draugula22
Zagłada Ludów23
Envile11
Nienawiść Draugula14

HCIlość
Zemsta Ivravula20
Nadzieja Pokoleń44
Powrót Ivruvala26
Władca Losu8
Gniew Zapomnianych10
Egzekutor19
Przysięga Draugula1
Zagłada Ludów1
Envile0
Nienawiść Draugula0

OstlorIlość
Zemsta Ivravula95
Nadzieja Pokoleń144
Powrót Ivruvala117
Władca Losu32
Gniew Zapomnianych38
Egzekutor56
Przysięga Draugula50
Zagłada Ludów49
Envile38
Nienawiść Draugula33

LarkasIlość
Zemsta Ivravula116
Nadzieja Pokoleń150
Powrót Ivruvala110
Władca Losu40
Gniew Zapomnianych43
Egzekutor70
Przysięga Draugula42
Zagłada Ludów40
Envile26
Nienawiść Draugula29

A może Q&A z Torgerdem?

W przyszłym poście chcielibyśmy zamieścić Q&A z Torgerdem. Pytania możecie zadawać w tym temacie na forum, bądź pod przypiętym postem na naszej grupie FB. Śmiało, on nie gryzie. Mocno. Chyba, że jesteś salcesonem.

 salceson boy

45 thoughts on “Ostateczne info o łączeniu kont i nowe materiały – Obecnie pracujemy nad… Cz. 141

 1. no bardzo ładnie,jak co dwa tygodnie: grafika(niedokończona jak zawsze) jakiejś szopy lub groty,do tego 2-3 sztuki sklepowego eq i do zobaczenia za 2 tygonie…
  naprawde tak wygląda to słynne dopinanie na ostatni guzik???
  ile jest nic nie znaczącego eq na które nikt nie zwraca uwagi??? 600?
  zrobione może jest z 40-50 mam wrażenie,podobnie z lokacjami także ten no tego,broken ranks coming soon 2029

 2. Ja już nie wierz w wasze 3d grało ze mną 6 kupli lądowali w plate ,odeszli jak wy zbywacie i tegujecie i co?. Inne firmy od nowa zrobią nowe gry szybciej a wy macie tylko zmodyfikować . Mieliście na tym rachować a dajecie na uciemnienie oczu nowego bossa w tamtym roku robicie firmom strzelanka na konkurs dla własnych potrzeb a o swoich graczach sry… klientach nie myślisz nie dajecie konkretów tak to ma wyglondac ?znów za 2 tygodnie ?

 3. Szkoda już tu pisać cały czas jakieś 2-3 obrazki eq i nory. BR is coming 2020
  Lenie śmierdzące. Pytania w większości będą o 3D i jak na to odpowie hahahaha

 4. ” Jeśli Twoje konta nie spełniły warunku, możesz złożyć odwołanie i wyjaśnienia poprzez http://www.support.taern.pl. ”

  Skąd mam wiedzieć, że moje konto nie spełniło warunku lub są potrzebne wyjaśnienia? będzie jakieś info np podczas logowania o nie spełnieniu warunków czy trzeba czekać, liczyć najpierw na 1 runde łączenia, potem drugą, trzecią i dopiero pytać na suppie?

 5. Chcecie pytań? Gdzie jest 3D? Zdajecie sobie sprawę, że im dłużej będziecie zwlekać tym mniej osób będzie zainteresowanych Broken Ranks?

 6. Nic nowego się nie dowiedzieliśmy jak zawsze same śmieci a co do 3 d to prędzej ludzie przestaną grać i gra padnie niż te 3 d dodacie haha zalosni jesteście

 7. No cóż tutaj wiele opowiadać … Dopiero za buty się bierzecie to nie chce nawet myśleć jak wygląda sprawa samych klientów gry … Dwa lata poślizgu trzeci rok w drodze … Było normalnie rozwijać 2D a tak lipa

 8. Wielu było takich krzykaczy i marud. Gdy tylko wejdzie 3d wszystko odejdzie w niepamięć. Sam gram w inne gry czekając na 3d i nie spinając pośladków.
  Liczę po cichu na to, że rozwiniecie trochę bardziej grę samotnych graczy i usuniecie płacenie platyną za śmierć zwierzaka (chociaż przy PK).
  Pozdrawiam i życzę dopracowania gry.

   • Faktycznie nie ogarniasz, mimo że jego wypowiedź była wyjątkowo nieskomplikowana. “gram w inne gry czekając na 3d” oznacza, że gra w inne gry, czekając na 3D BR. Mam nadzieję, że pomogłem.

 9. Nim to 3D wyjdzie to okaże się, że technologia przestarzała. Oby to nie skończyło się tak jak z Darken Age. Bo nie oszukujmy się, gra w tym 3d wygląda jak pierwsze moorpg robione w 3d z początku lat 2000. Obecnie jest moda na klimatyczne gry 2d i pixel art, a nie gry typu Metin z kanciastą grafikom

 10. Napiszcie ile esek i imperiałów poszlo na nowego bossa.Drop z tego znikomy,boss zrobiony po to by juz calkowicie oskubac graczy.

 11. To smutne, że macie pewnie nas za hejterów i wgl wszystko, ja tylko chcę jak pewnie i reszta, zagrać w starego dobrego taerna bez tych dziwnych zmian w pvp, bez tego obiecywanego od 3lat 3d.. Odpowiedzcie w końcu szczerze jak to jest z tym “dopinanie na ostatni guzik” , nie gram już łohohoho i dalej nic nie zrobiliście dla graczy. Pozdrawiam, liczę na przyznanie się do winy a następnie bierzcie się do robienia to za co w placie wam ludzie płacą 🙂

 12. Statystyki coś nieaktualne, pierwszym razem z Draugula na HC były Envile, potem spadły dwa piętki, a butów w zestawieniu nie ma.

 13. P: Macie zamiar coś zrobić żeby na larkasie się znowu pojawiły eski w normalnych cenach ? A nie od 40 -50k za sztukę ?

  P: Po co dodaliście nowego bosa jak 3 dni później oslabiliscie z niego drop ? Nie lepiej było “wszystko dopiąć na ostatni guzik “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *