Instancja duszków w Broken Ranks – Obecnie pracujemy nad… Cz. 185

Duma TaernuBlog jest dzisiaj dość skromny, ale Dantallion, nasz blog-master, wybył na urlop i pomiędzy testami duszków, prologiem i przygotowaniami do PGA próbujemy pokazać Wam, jak wygląda duszkownia w BR. Cały kontent gry mamy właściwie gotowy, a teraz spinamy wszystko do kupy. Trwają testy i szlifowanie. Jednym z tych elementów jest stara dobra insta duszków. Dzisiaj pokażemy troszkę od kuchni, jak wyglądało jej przerabianie do Broken Ranks. W biurze właśnie trwają jej testy przed rzuceniem engom na pożarcie i mamy jeszcze kilka upiększeń do zrobienia, ale w sumie jest się już czym pochwalić. Zapraszamy.

Mroczna przeszłość zamku Gastelhof ma wiele znaków zapytania. Po okolicznych zniszczeniach i stosach trupów można zobaczyć, do jak wielkiego kataklizmu tam doszło. Ale głęboko w trzewiach budowli tli się nieumarłe życie. Powołani do obrony pracowni Klaudiusa poprzedni panowie zamku przybrali formę trzech duchów, z których każdy włada inną mocą – energii, ognia i zimna.

To się w Broken Ranks nie zmieni, ale poza tym staraliśmy się zaprojektować tę instancję od nowa.

Oczywiście moc mobów i timingi przejścia postaraliśmy się pozostawić bez zmian, ale zmieniliśmy układ lokacji i występujące tam mechaniki. Nowe nie są przesadnie skomplikowane, ale dają interesujące możliwości wizualnego i gameplayowego wzbogacenia tej krainki.

W nowej wersji najbardziej charakterystyczne są dojścia do bossów. Trzy korytarze, w których działa moc patrona danego przejścia. Jeśli nie zneutralizujemy tych wpływów, to samo dojście do bossa będzie kosztować naszą drużynę mnóstwo punktów życia.

Chcieliśmy dla porównania wrzucić zrzuty z obecnej wersji insty, ale znacie te widoki bardzo dobrze, więc po prostu pochwalimy się nowościami.

Jeśli chcecie odwiedzić stare-nowe duszki, zapraszamy na nasze stoisko na PGA, gdzie będziecie mogli przejść całą instancję (solo, party, na PC-cie, na wersji mobilnej – jak kto chce). Bardzo czekamy na Waszą opinię, czy taka droga “upgrade’owania” starych lokacji w Broken Ranks to dobry wybór. Do zobaczenia na PGA.

104 thoughts on “Instancja duszków w Broken Ranks – Obecnie pracujemy nad… Cz. 185

  • Nie na darmo Sienkiewicz wymyślił sławne zdanie: “Kończ Waść, wstydu oszczędź”… wciąż aktualne…
   Ja bym się wstydziła taki blog wypuścić… Nie ma się kto tym zająć, a na serwerach dziesiątki bajkopisarzy gotowych pewnie wspomóc pisanie bloga. Ale po co, lepiej udawać że się szanuje nasz czas, bo czekamy i tu wchodzimy jak zawsze “we wtorek” niż rzeczywiście nas poszanować. Forum też prawie gotowe, prawda? Czuję się zażenowana poziomem tego bloga i brakiem poziomu sama nie wiem kogo :/

   • Sienkiewicz wymyślił to zdanie, ale jak widzę nie znasz kontekstu i nie rozumiesz go. Słowa te były wypowiedziane przez Kmicica, gdy przegrywał pojedynek z Wołodyjowskim, gdy myślał on, że Wołodyjowski celowo przedłuża walkę, by napawać się jego przegraną. W ten sposób prosił go po prostu o zakończenie walki.
    Reasumując, osoba wypowiadająca te słowa prosi, by to jej właśnie oszczędzić wstydu, nie sobie.

 1. “W nowej wersji najbardziej charakterystyczne są dojścia do bossów. Trzy korytarze, w których działa moc patrona danego przejścia. Jeśli nie zneutralizujemy tych wpływów, to samo dojście do bossa będzie kosztować naszą drużynę mnóstwo punktów życia.”

  Czyli koxy będą mieć głęboko w dupie nowe mechaniki,a lolki będą się trudzić 😀

  BTW. Co z upkiem? 😛

  • I tak i nie. Albo damy % straty HP, więc koxy też dostaną po d***e, albo właśnie tak celowo zostawimy. W końcu wymodliłeś X godzin w grze, to miejże coś z tego 😀

  • Raczej nikt Ci nie zabroni nagrać jakiejś wystawy na PGA, tym bardziej, że jest to dodatkowa reklama, a właśnie po co ludzie wystawiają swoją grę na takich imprezach jak PGA 😀 A tak ogólnie to galajus nagrał chyba 3 lata temu jak grał w broken ranks na PGA to teraz raczej też nie będzie z tym problemu.

    • Zlot to inna sprawa niż PGA, na zlocie sami tworzą regulamin który akceptujesz przychodząc tam i musisz się dostosować do ich zasad ale na PGA wolno nagrywać inne stanowiska, jednak zawsze jak wolisz mieć pewność to poczekaj z 2 tygodnie na odpowiedź ekipy 🙂

  • “No miało być ale okazało się, że to nie jest tylko kliknięcie włącz tylko trzeba zrobić coś więcej… to samo było z 3D w 2016, miało być ale okazało się, że to nie jest tylko “ej weź zrób te cycki wiły tak żeby mi po za ekran wywaliło””

   • Ty to cwany jesteś, ale to co napisałem tam w odpowiedzi było bardziej w sposób ironiczny, trochę wyśmiewający ekipę, która mówi że coś zrobią w tym czasie, a potem ogarniają, że jednak jest trochę więcej pracy niz ‘włącz, wyłącz’

     • Pod jakimś innym komentarzem napisałeś, że jestem trolem, ale ja przynajmniej tutaj jestem pod nickiem z gry jak i z yt. Przestań proszę robić bałagan na tym blogu bo ja sobie na luzie odpisuję ludziom pod ich komentarzami , a ty zacząłeś od czepiania się do moich odpowiedzi, jak chcesz się ze mną kłócić to zapraszam na pv w grze (ostlor). Dzięki za dyskusje i chciałbym już więcej nie dyskutować z Tobą na tym forum.

     • Nie gram na ostlor więc nie napisze. Po drugie to jest blog i sekcja komentarzy a nie forum. Po trzecie jak piszesz głupoty to będę się czepiał.

     • Zdanie “czy masz na imie irena?” no wcale nie jest głupotą…
      Ogólnie to zacząłeś się mnie czepiać od tej odpowiedzi pod komantarzem galajusa której kontekstu nie zrozumiałeś, a w sumie co do forum wydaję mi się, że mamy podobne zdanie. A wymówka, że nie grasz na ostlor i nie napiszesz jest taka trochę średnia bo można zrobić postać w 1min 🙂

     • A dlaczego mam robić postać skoro nie chcę grać na tym serwerze? To nie jest wymówka tylko odpowiedź. A co tu rozumieć skoro czepiasz się ekipy za to co piszą i nie potrafisz przedstawić swojej opinii?

     • I tu właśnie pokazałeś, ze to ty jesteś trolem na tym blogu, raz piszesz z jednego raz z drugiego konta. Nie rozumiem trochę, co mam napisać rozprawkę na temat braku forum? Chyba każdy wie jaka jest sytuacja z forum, a napisałem to żeby ekipa miała świadomość, że jest więcej niż kilka osób które czekają na forum. Czepiam się tego co piszą w momencie kiedy moim zdaniem nie jest coś dobrym pomysłem albo nie dotrzymują danego słowa.

     • Od kiedy na blogu ma się konta? Mogę mieć nick jaki mi się podoba. Teraz napisałeś argument,ale widocznie wolisz żartować sobie zamiast napisać wprost 😉

 2. Powtórzę swoje pytanie spod poprzedniego bloga.
  Czy w Broken Ranks będzie możliwość grania na urządzeniach z systemem MacOs i IOS?

  • Poszukaj odpowiedzi na innych tematach na blogu.
   Ja pamiętam że było coś wspominane – pamiętam bo sam jestem użytkownikiem systemu IOS lecz nie pamiętam co wtedy napisali 😛

 3. Tutaj już nawet nie chodzi o te forum, ale o sam fakt dotrzymywania terminów i jakiegokolwiek szacunku do graczy..

  trailer 3d był w 2015, też zabawnie

 4. Na początku pozwolę sobie wkleić ss z obietnicą złożoną przez szanownego pana Dantaliona oraz moje pytania z poprzedniego blogu gdyż chciałbym zadać je jeszcze raz. http://prntscr.com/pai4ek Wiecie jeszcze droga Ekipo co to słowo honoru? Co oznacza w oczach innych notoryczne nie dotrzymywanie danego słowa? Wy jesteście poważni? Szczerze w to wątpię.

  A teraz przejdźmy do meritum sprawy, blog za blogiem mija a w sprawie forum dziwna cisza, serio nie potraficie sobie od ponad miesiąca czasu poradzić ze zwykłym forum? Co wy w tym forum zamierzacie umieścić? Minigierki? Może jakieś nudesy? W normalnej prywatnej firmie dział IT już dawno dostałby za taką manianę po łapach.

  Kwestią klucza na fyo w ogóle w tym roku szanowni inżynierzy zamierzają się zająć, czy w przeciwieństwie do instancji Maheta/Tarula mają wywalone? Nieodpowiednie osoby proszą o zmianę czy zwyczajnie interesy części graczy blokują zmiany w tym temacie?

  Kiedy zajmiecie się problemami graczy, zwykłych graczy, niekoniecznie ziomali? Interesują one Was jeszcze? Co z wywalaniem z gry przy zmianie karty? Jaki geniusz na to wpadł? Czy grając w Taern już nie wolno otwierać innych stron? Na jakim świecie wy żyjecie?

  A i tak na przyszłość wypuszczanie takiej jakości bloga to policzek wobec graczy.

  • Avadzie, są także problemy (a raczej można powiedzieć bugi) które ekipa ma gdzieś i wszystkie odkładają po 3D słynne… Już nie raz, nie dwa miałem znany bug z depo, a w pt uznawaja mnie za dzbana, ze wina gry, ze nie wzielo mi kamykow czy gorzalek…

  • Nie zawsze się zgadzam ze wszystkim co piszę avad ale tym razem chętnie dołączę się do tych pytań bo to już nie jest takie miłe jak ekipa robi trochę na złość graczom.
   +1

  • Zanim weszła zmiana do insty maheta/tarula też czekali sporo czasu więc cierpliwość w cenie. Zarazem Ty też korzystasz z tej zmiany bo masz 140 lvl cholerny koxie…

   • Sporo czekali? Nie bądź śmieszny, ekipa nawet nie broniła się tym całym 3d tylko od razu pobiegła spełniać życzenie. A tu ciągle słyszymy wymówki że może kiedyś, że nie teraz etc etc.

 5. Ja mam pytanie odnośnie słabych Ziraków. Czy w ogóle jest jakakolwiek planowana zmiana owych spodni z tarula? Przecież te spodnie są w ogóle nie opłacalne dla jakiejkolwiek postaci- barba i rycerz może się ewentualnie głowić. MO ma super pelerynkę, gdzie postaci fizyczne tracą strasznie dużo. np. na pancerzach.

   • Żałosne jest to, że pisze to pewnie osoba, która wgl nie miała na nogach tych spodni… Co z tego, że mają 30 pancerzy, skoro jak się skompletuje cały “set” itemów z Miasta Tarula i się one zwrócą, magiczni mają tam z wyciąganiem maksymalnych odporności np. jak kolega wspomniał kosztem Hańby. Modyfikatory psycho są kozak, jeśli wie, jak i gdzie ma się ich użyć, to nie jest tak, że gacie z Tarula całkowicie “wyprą” te z Aquy, które mają też dość istotny bonus do trafień dla fizoli, tu trzeba używać mózgu, myśleć.

 6. Świetny blog , niesamowite jak szybko idą pracę nad 3d , ten czas leci tak szybko j7z 2019 końcówka 😉 trzymam kciuki ekipo i nie zwracajcie uwagi na te trole co tak marudza róbta swoje prawdziwi gracze zostaną do końca, może i na Morana nie skoczymy ale w 3 osoby spoko miśka się bije zresztą akurat na 1 serwer 3d będzie; ) a może i nowi gracze będą skoro od zera na 3d będzie się zaczynać; ) bo przecież przeniesienie starych kont na 3d by zajęło 3msc jak forum sprawia takie problemy: * pozdrawiam wierny gracz taernu

  • Haha ładnie pojechałeś dobrze niech wiedza że nam się to nie podoba tyle nawet bloga już im się nie chce pisać nieudaczniki

 7. Nawet nie liczę ze ktoś z Administracji przeczyta ten mój długi post ani tym bardziej odpowie ale cóż spróbujmy.
  Generalnie Taern powinien upaść, upaść by mogła go kupić sensowna firma która zajęła by się tą grą na poważnie. To co się w tej grze dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Pomijam brak balansu profesji, pomijam niezbalansowane insty i rary, pomijam mechaniki które miały byc a ich nie ma. Nie wspominam o 3D które pewnie okaże się kompletną klapą oraz fakt, że terminy są niedotrzymywane a blogi to stek bzdur. Skupię się bardziej na innym bolącym aspekcie tej gry jakim są wałki obecnie w tej grze za cichym przyzwoleniem administracji.
  Pierwsze z brzegu, granie na multi/zasiadanie. Administracja nie chce widzieć problemu, a korzystają z tego tabuny ludzi cwaniaczków z Inżynierami włącznie (polecam przyjrzeć się dla przykładu powiązaniom postaci Przemysłaf na Ostlor, oraz Tatapsychol-JeanneArc że o 2 czy 3 koncie Ribentropa nie wspomne). Wystarczy zapytać graczy a sami wskażą multum takich wałków a Administracja ma to gdzieś.
  Kolejne, handel kontami i itemami za realną gotówkę, najlepiej to uwolnijcie i pozwólcie wszystkim. Bo zwykłego lolka na czacie potraficie zakneblować za wstawienie screena postaci na handlowy ale jak mamy konto na którym X Lat grała wyszczekana np. Ania a nagle jest zmiana płci postaci i na to wołają Zbigniew no to prośba, nie róbcie z graczy idiotów ze wsio jest ok. To samo zbrojka z Tarula Nikusia, A o Uldze byłego inżyniera, pogonionej za Rl Hajs nie wspomnę, i każdy o tym wie na serwie ale standardowo “pokaż dowód a może cię nie oleje”
  Tylko na marginesie wspomnę ze w tej grze wiele rzeczy idzie załatwić też pod stołem, unban po perm banie? A co tam, wystarczy mieć plecy.
  Bardzo polska ta gra,gdzie są ludzie nie do ruszenia, układy układziki kółka wzajemnej adoracji trzymające władzę.

   • Nie chodzi tu nawet o Ekipy poszczególnych serwów, bo na Tolnorze pewnie jest to samo. Kwestia podejścia zarządzającego serwem i tego jakie mają pomarańczowi dyspozycje i możliwości by realnie walczyć z tematami. A takich możliwości nie mają, bo to zgłaszający ma przedstawić dowód którego nie ma jak zdobyć. Czyli morał z tego taki że przy naprawdę niewielkich środkach ostrożności sprzedanie konta, itemu czy lazenie na multi jest relatywnie bezpieczne.

    • Jeszcze dodaj mase bugów, których ekipa nie naprawia. Dodaj też inżynierów, którzy jeszcze bardziej zlewają tą gierke niż ekipa. Gracze hc 4 lata prosili o dostosowanie beirn pod hc. Po ponad 3 latach czekania, nadeszło 8 miesięcy testów dwóch bossów. Inżynierzy tak bardzo je dopasowali. że lugus na hc jest jeszcze silniejszy niż na normalu ^^
     A co na to inżynierzy? Cytuje Malibu: ”za słabi jesteście”. ”jak się nic nie zmieni, to drygu po 3D połączy ten serwer”, ”mieliście okazję testów, teraz już zapomnijcie”.

     Co tam, że na test serwerze mówili gracze co i jak, ale oczywiście inżynier wie lepiej. Co tam, że na normalu w tym eq z tarula chłopy zdychają na lugusach po kilka razy na inste. Albo selene robią na 2 podejścia xD. Najśmieszniejsze jest to, że testowali te bossy na zasadach z normala. Jakby chociaż testowali je na zasadach hc, i zobaczyli, że po zgonie traci się 4 przedmioty opiewające na równowartość 100k pl, to pewnie inaczej by do tego podeszli. Ale inżynierzy wiedzą lepiej. Oczywiście na słowa malibu posiadam ss’y, gdyby ktoś zarzucił mi zniesławienie.

   • Nie wiem skąd jesteś, gdzie grałeś ale dziwi mnie Twoje podejście do tematu – masz racje fakt, ale znając ekipę od tylu lat co gram, mając wszystkie stare ss z przekrętami ekipy – przecież to co przedstawiasz to jest słowem krótkim NIC w porównaniu do tego co robiła ekipa swoich czasów (czasy s3, stary arlail itp.). Ta gra nigdy nie była uczciwa i nie będzie.

 8. Gdy od ladnych paru lat masz 140 lvl i to na nie jednej postaci, czekasz 2 tygodnie na bloga, a w blogu jest “gorace info” o “odnowieniu” instancji duszkow w legendarnym, wrecz mitycznym 3D…

  Gdy zapytasz inzynierow, czy sa planowane zmiany odnosnie spontanicznego stania petow na 100% w obronie dowiadujemy sie, ze pet to tylko wsparcie i WSZYSTKO JEST OKEJ, nastepnie znajdujemy taka “perelke” jak ten blog dowiadując sie, ze od wielu lat dzialajaca prawidlowo instancja duszkow wymaga zmiany. Pieprzyc logike 🙂

  Do tego potajemna zmiana w naprawie lampy, juz nie oddasz sprawnej, innej lampy po nieudanej naprawie poprzedniej, po co mówić o tym graczom? Llepiej by endzi wciskal kit, ze “juz tak byo”

  To samo klucz na fyo, stoi sobie ziutek obok respu klucza cala dobe minus czas na sen i bez znaczenia, czy kox solo, czy druzyna 5 osobowa maluchow, klucz musi kupic od tego typka, albo na handlu, bo moze ktos trafil klucz z maga. Taka to kolejna “naprawa” juz od dawna istniejacej insty, typek jak stoi tak dalej dropi sobie klucze do woli.

  Mimo to, przez 2 tygodnie jedyne co macie nam do powiedzenia to zmiany w dobrze dzialajacej inscie, niedosc ze z opisu wynikajacego z tego bloga wrecz fatalne, bo komu będzie sie chcialo meczyc z pulapkami i innymi dziwactwami za uguns wart grosze (juz teraz latwiej o ziraki niz uguns, chcialem kupic na skina i kilka dni szukalem)? Zadnych nowych rarow dla petow, ktorych warto uzyc do czegos innego niz jako karma dla ekstraktora. Po prostu NIC, jedynie niezbyt ciekawe zmiany, ktore i tak nas dotkna… ktos wie kiedy? Tego chyba nikt nie wie.

  Podsumowujac, dziekujemy za tresciwy blog wart czekania dwoch tygodni, pelen ciekawych newsow i informacji o niezbednych zmianach w grze. Czekamy
  takze z niecierpliwoscia na 3D i na “nowe duszki”. Spodziewam sie tłumow przy waszym stoisku zadnych zaspokojenia niepomiernej ciekawosci tych jakze wyczekiwanych nowosci, pozdrawiam 🙂

  • Chyba micha zaczyna się przelewać czyżby wkońcu ludzie przejrzeli na oczy , już się niechcecie dawać wodzić za nos ? Może jakieś przeprosiny ze strony ekipy a może hh dacie i starcza by zapchać buzie, naprawdę wstyd a co do wcześniejszego wpisu to ziomek w każdej grze tak jest a powodem jest czynnik ludzki więc tego się nie da uniknąć i walić to kto co robi dla mnie ważne że ja gram uczciwie a co inni robią mnie nie obchodzi mi tylko zależy by ekipa nie traktowala graczy jak durni, Ciężko napisać że 3d przerosło powoli to ogarnięcie i ze do grudnia 2020 będzie 3d a ochrona gry słaba jest bo findusz mały i prosicie o wyrozumiałość a nie wrzuty gm na grze ze restart serwera i pożegnamy lagi ze po co to ? Ta gra jest na tyle fajna i ma super fabułe ze mimo tego wszystkiego i tak gracze zostaną ale wyciskanie kitu nie potrzebnie zostawilem tu 7 lat gry promowania i wspierania produkcji taern jak setki innych graczy bez nas niema Was i na odwrót więc szacunku i szczerości pozdrawiam Dantalion miłego wypoczynku

 9. Fajny blog, taki treściwy, pełen przydatnych informacji, a jednocześnie pisany przystępnie dla nawet najbardziej niezorientowanych graczy. Mam pomysł na następny, ale pewnie nikt się tego nie podejmie. Napiszcie samokrytyczny blog zawierający historyczne zmiany w blogach a osoby redagujące z uwzględnieniem blokowania informacji oraz lania wody przez “osoby z kręgu władzy” …

 10. Ile nagle komentarzy się porobiło 🙂
  Widzę innym graczom też zaczynają nerwy puszczać jak widzą co Ekipa wyczynia,
  już niedługo 3D, wyłączają flasha za 2 lata, już niedługo 3D 😀 😀

 11. Blog totalne dno. Tak samo wprowadzili zmiany na HC osłabienia lugusa i Jastrzebiora , co z tego że teraz wszystkim graczom losuje eq z plecaka i smierc zabiera 5 przedmiotów każdemu graczowi . Sprawa jest zgłaszana od miesiąca, zero zainteresowania że strony ekipy i totalne olewanie małego serwa. Już tego serwa nie uratujecie, 80% topki serwerowej wymienili kasę na zwykły serwer i tam grają . Nie wiem co zrobicie teraz z moja postacia ale nie mam zamiaru trzepac fyo solo dzień w dzień bo już nawet składu na loski nie można skleić , do tego doprowadziliscie.

  • No niestety, nasz serwer mają gdzieś, ileż można się prosić o naprawę bugów, albo o jakieś sensowne zmiany, których gracze podają pełno żeby nadal to było HC ale szło coś więcej bić niż htage… Do tego brak inżyniera z HC robi swoje, interesują się tylko swoimi serwerami gdzie zmiany które wprowadzą coś im dadzą 🙂

 12. Czesc wszystkim, długo nie grałem że 4 lata chciałem zapytać jak wygląda 3d i czy warto wracać do gry. Nie wiem też jaka profesje wybrać a może któraś z podkład? Dziękuję za informację pozdrawiam

 13. Blog totalne dno. Tak samo wprowadzili zmiany na HC osłabienia lugusa i Jastrzebiora , co z tego że teraz wszystkim graczom losuje eq z plecaka i smierc zabiera 5 przedmiotów każdemu graczowi . Sprawa jest zgłaszana od miesiąca, zero zainteresowania że strony ekipy i totalne olewanie małego serwa. Już tego serwa nie uratujecie, 80% topki serwerowej wymienili kasę na zwykły serwer i tam grają . Nie wiem co zrobicie teraz z moja postacia ale nie mam zamiaru trzepac fyo solo dzień w dzień bo już nawet składu na loski nie można skleić , do tego doprowadziliscie.

 14. Blog totalne dno. Tak samo wprowadzili zmiany na HC osłabienia lugusa i Jastrzebiora , co z tego że teraz wszystkim graczom losuje eq z plecaka i smierc zabiera 5 przedmiotów każdemu graczowi . Sprawa jest zgłaszana od miesiąca, zero zainteresowania że strony ekipy i totalne olewanie małego serwa. Już tego serwa nie uratujecie, 80% topki serwerowej wymienili kasę na zwykły serwer i tam grają . Nie wiem co zrobicie teraz z moja postacia ale nie mam zamiaru trzepac fyo solo dzień w dzień bo już nawet składu na loski nie można skleić , do tego doprowadziliscie.

 15. Wasza bezczelność i wciskanie kitu graczom, już przekracza wszelkie granice. O ile możecie nawijać bajki o trudności, zmiany np. klucza na Fyo czy wprowadzenia mitycznego targowiska, bo my gracze się nie znamy na programowaniu. Tak naprawa forum gry przez miesiąc, to jest szczyt żenady. Wyobrażacie sobie aby forum takiej gry jak np. WOW nie działało przez miesiąc? Ba pojedyncze osoby i blogerzy tworzą fora w kilka dni, jaka szanująca się firma dopuściła by do tak chorej sytuacji? No ale na PGA na szczęście zdążycie:)

 16. Szczerze, to taka forma bloga podoba mi się sto razy bardziej. Zazwyczaj na blogu jest takie nudne pierdzielenie, które i tak skipuję, żeby dojść do wartościowych informacji. Oprócz tego zazwyczaj jest cała masa dość lamusowatych wykrzykników, przez które naprawdę ciężko się czyta tekst.

 17. skonczylem grac 4 lata temu. Czasem zagladam na bloga jakie sa postepy w sprawie 3D. Gra naprawde podobala mi sie, ale przez brak rozwoju i zmudny grind odpuscilem. Tyle czasu i nic? Ile wy macie programstow? 2?

  • Oby szukali kupca na tę gierkę i dlatego nic z forum nie robili, inaczej widzę to całe 3D w 2021 jak flasha wyłączą albo i jeszcze później jak to z obecną Ekipą bywa przy dotrzymywaniu jakichkolwiek terminów. Amatorka.

  • A najśmieszniejsze jest, że na angielskim serwerze forum działa. Co prawda nikt od miesiąca na nim nic nie napisał, ale działa.

 18. Gra z potencjałem ( The Pride of Taern ) zamienia się w
  grę pod kasę ( broken ranks )

  Nikt nie prosił o 3D, które się spóźnia o 3 ( prawie 4 lata )
  Dodano by głupie targowisko a jak ludzie by się cieszyli….

 19. @up Śmieszne jest też to, że blog jest niby publikowany co 2 tygodnie we wtorki, ale tak naprawdę są to środy jakoś między 0.00 a 1. Także jeszcze jakies 6 godzinek do next bloga :/

   • Piona 😀 Nie wiem czy dobry, bo każdego interesują inne kwestie, ale zawsze możesz też podać własne sugestie, dotyczące treści, które Cię interesują – zobaczymy co da się zrobić 🙂 Podobnie, jeśli chodzi o statystyki itd.

     • Nie no jak najbardziej rozumiem. Odniosłem się bardziej do części “będzie dobry blog” 😉 Co do godziny, to postaram się przedyskutować sprawę, ale obiecać nic nie mogę.

     • “Dobry blog” to też gracze podawali co chcieliby zobaczyć na forum,zanim upadło całkowicie, może jakoś uda się odkopać to jak odżyje 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *