Obecnie pracujemy nad… cz. 8

Cały czas skupiamy się przede wszystkim na nowym Alarilu, więc możecie odczuć pewną monotonię naszych wpisów. W tym tygodniu nie inaczej :). Alaril, Alaril, Alaril. Ale już pod innym kątem. Jakim? Zapraszamy do lektury.

Przyszła pora na instancje bossów. Po burzy mózgów, jaką zrobili sobie Drygu z Torgerdem, wyłonił się obraz nowej jakości instancji. Będzie trzeba co nieco doprogramować, ale dojścia do bossów będą jeszcze większym wyzwaniem i będą jeszcze ciekawsze. Podobnie z samymi bossami. Będą atakować trudnymi do przewidzenia kombosami, a sposoby walki będą opisane w starożytnych i rzadkich manuskryptach. Kto je posiądzie, zdobędzie klucz do umysłu bossa. Ale… chyba za dużo  zdradzamy…

Zakończyliśmy tworzenie „łącznika” pomiędzy krainką z karczmą Lesgara a twierdzą Landaua. Jest niewielkich rozmiarów, co pozwoli robić z niej instancję i „zagrać” w questach. Atakujący nas znienacka bandyci, porzucone dziecko, tajemnicze zwłoki na trakcie itd. itp.

Z dumą patrzymy, jak Alaril nabiera kształtów. Prace graficzne są w zasadzie zakończone. Po tym weekendzie zaczniemy je zaludniać i przepinać questy. Słowem: wszystko zgodnie z planem. Oprócz tego wprowadziliśmy sto tysięcy innych, drobnych zmian i poprawek, zgłaszanych do nas przez dzielną administrację oraz Was – graczy. A pierwszego listopada może uda nam się namówić jakiegoś GMa na event w Wymarłej Osadzie :D.

10 thoughts on “Obecnie pracujemy nad… cz. 8

 1. nareszcie coś o alair (obrazek i info) ^.^
  a takie pytanko dla jakich mniej-więcej lvl’i będą te nowe bossy ? czy raczej wolicie zachować to na finisz tego wszystkiego ? :]

 2. Może czas dopracować taktyki mobków a nie bosow???
  Jak expiłem postaci na turki(do 19 lvl) to znałem na pamięć taktyki mobków zależnie jakimi atakami w nie uderzalem i jaki % trafiał…
  Albo smok..
  Nwm czy nadal tak robi ale gdy cały czas zmienia się taktykę (fizyczne-dystans-fizyczne-dystans itd) to w którymś
  momencie będzie to przemiennie 100% na dana sferę, widziałem to nie raz więc to nie chwilowy fart…

  • Pisze z telefonu i nwm dlaczego nie moglem dalej pisać w tamtym poscie więc pisze w tym…(przeskoczylo mi do początku i nie moglem na dół zjechać)

   Mówisz mi że nie bede spodziewał się że kiedy bossowi skończą się korzenie ataku fizycznego???
   Albo gdy boss będzie mial korzenie to nie będzie atakował dystansem???

 3. No część o bosach naprawde robi apetyt. Trzeba przyznac ze jezeli opis odaje w cześci ogrom zabawy jaką bedzie z nimi to tylko pogratulować. Przyłączam sie do pytania czy beda to bosy raczej dla srednich (40-60) czy wyzszych lvl. Chociarz idąc tropem miejsca gdzie bedą występowały to raczej jest to kraina dla sednich lvli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *